
У криптоіндустрії існує величезна безліч блокчейнів, протоколів, венчурних компаній і проєктів. Журналісти The Block з’ясували походження назв деяких із них.
Binance: означає поєднання слів «бінарний» і «фінанси».
Coinbase: відсилання до фундаментального аспекту архітектури біткоїна —
так званого «coinbase», або типу порожньої транзакції, яку майнер додає першим у блок як клеймо винагороди.
Castle Island Ventures: названа на честь однойменного місця в Південному Бостоні — місця, де знаходився британський опорний пункт під час війни за незалежність США.
Абревіатура CIV є відсиланням до серії покрокових стратегічних ігор Civilization, шанувальником яких є засновник Нік Картер.
Dragonfly Capital: походить від вірша «Маленький ставок» Яна Веньлі, відомого поета часів династії Сун у Китаї.
DARMA Capital: є абревіатурою від Digital Asset Risk Management Advisors і співзвучно філософському поняттю на Сході.
Delphi Digital: отримала аналогію від Дельфійського оракула, який був відомий пророцтвами.
Polygon: до того як стати Polygon, мережа називалася Matic — відсилання до її ранніх спроб масштабувати блокчейн Ethereum за допомогою Plasma.
Згодом команда розширила сферу своєї діяльності до створення мультичейн-екосистеми та пропозиції низки рішень для масштабування. Їй потрібна була нова назва, що відображає ширше бачення.
У 2021 році компанія здійснила ребрендинг, змінивши назву на Polygon.
SCROLL: за назвою стоять три причини. По-перше, це відсилання до того, як згорталися стародавні сувої.
За словами Леонардо Парка з SCROLL, «назва походить від слів „SCaling with a ROLLup“ і „Smart Contract ROLLup“, які описують „основну місію проєкту з масштабування блокчейну Ethereum за межі його поточних обмежень EVM“.
SingularityNET: назва безпосередньо вказує на довгострокову мету проєкту — сприяти розвитку ШІ в напрямку позитивної технологічної сингулярності.
Superstate: термін, запозичений із квантової фізики для опису більш абстрактного поняття токенізації активів. Як і у квантових станах, де субатомні частинки можуть існувати у двох різних суперстанах одночасно, токенізовані активи реального світу живуть у згоді з ланцюжком і поза ним, пояснив засновник Роберт Лешнер.
TRON: запозичення з однойменного фільму. За цим вибором стоїть філософська причина. У картині «звучали теми боротьби з централізованим контролем, що перегукується з етикою децентралізації в блокчейні», пояснив засновник Джастін Сан.
Нагадаємо, у Kaiko представили підсумки 2024 року в десяти «найкращих графіках».
Джерело: forklog.com.ua