Міненерго попереджає про можливе загострення ситуації з відключеннями електроенергії

Міненерго попереджає про можливе загострення ситуації з відключеннями електроенергії

Погіршення енергетичної ситуації в Україні: Міненерго попереджає про можливі проблеми з електропостачанням

Складна ситуація в енергетиці

Міністр енергетики Денис Шмигаль попередив, що графіки відключень електроенергії в Україні можуть погіршуватися. Це пов’язано з останніми ударами по енергетичній інфраструктурі та значним дефіцитом генерації в енергосистемі. Більше того, за словами чиновника, росіяни готуються до нових атак на енергетику найближчим часом.

“Ситуація в енергетиці залишається дуже складною. На жаль, є ризик, що графіки відключень можуть погіршуватись. Це пов’язано з останнім ударом і тим, що дефіцит генерації в енергосистемі залишається значним. При цьому росіяни готуються до нових атак з енергетики у найближчий тиждень”, – зазначив Шмигаль.

Відновлювальні роботи тривають

Незважаючи на складнощі, відновлювальні роботи в енергетичній системі України продовжуються. У Києві, зокрема, працює понад 230 бригад, а також підключилося 40 ремонтних бригад Нафтогазу. Міністр енергетики закликав місцеву владу забезпечити людям чітке розуміння термінів відновлення теплопостачання. У будинках, де це неможливо найближчим часом, має бути забезпечено щонайменше 18 годин електропостачання на добу.

Міжнародна підтримка

Глава відомства також зазначив, що Україна посилює роботу з партнерами для отримання необхідного енергетичного обладнання. Вже понад 30 країн надають допомогу, щоб Україна пройшла цю зиму.

“Вже понад 30 країн надають підтримку, щоб Україна пройшла цієї зими”, – підкреслив Шмигаль.

Нагадаємо, “Укренерго” підтвердило відключення на четвер, 5 лютого.