У столиці закликають до зменшення рекламного освітлення задля збереження енергоресурсів

У столиці закликають до зменшення рекламного освітлення задля збереження енергоресурсів

Київська влада закликає бізнес до енергозбереження

Необхідність підвищення стійкості енергосистеми

Управління з питань реклами Київської міської державної адміністрації (КМДА) звернулося до суб’єктів господарювання всіх форм власності з проханням скоротити споживання електричної енергії під час експлуатації рекламних засобів і вивісок. Це зумовлено необхідністю підвищення стійкості енергосистеми столиці та виконанням відповідних доручень Уряду України, КМДА і Ради оборони міста Києва.

Рекомендації для рекламодавців

КМДА рекомендує дотримуватися таких заходів економії:

– із 5:00 до 20:00 – не використовувати зовнішні та внутрішні елементи підсвітки рекламних засобів і вивісок. Для цифрових рекламних носіїв варто максимально мінімізувати енергоспоживання, а за відсутності технічної можливості регулювання – вимикати такі конструкції;
– із 20:00 до 24:00 – зменшувати яскравість освітлення рекламних конструкцій до мінімально допустимого рівня або повністю відмовлятися від їх підсвітки;
– у нічний час – не використовувати освітлення рекламних засобів і вивісок, а також експонування цифрових рекламних сюжетів: на конструкціях на фасадах будівель – з 22:00 до 5:00, на наземних рекламних засобах – з 0:00 до 5:00, на період дії комендантської години.

Партнерство міста та бізнесу

КМДА закликає суб’єктів господарювання дотримуватися цих заходів економії та скоротити споживання електроенергії на постійній основі. У міській адміністрації підкреслили, що вдячні тим рекламодавцям, які вже відгукнулися на попередні звернення та мінімізували підсвітку рекламних засобів, оптимізували роботу цифрових рекламних носіїв і враховують рекомендації в щоденній діяльності. Така позиція є проявом партнерства міста й бізнесу та реальним внеском у підтримку стабільної роботи об’єднаної енергетичної системи України.

Режим комендантської години та опорні пункти незламності

Раніше повідомлялося, що в Україні створять опорні пункти незламності, які працюватимуть цілодобово. Режим комендантської години залишається незмінним і не підлягає скасуванню чи перегляду, але у разі тривалих відключень від електропостачання або тепла для деяких регіонів буде гнучким. При цьому будь-які винятки прийматимуться лише за участю військового командування та Рад оборони і лише там, де це дозволяє ситуація з безпекою.