Тимчасові зміни в русі київського метро: 1-2 січня скорочуються інтервали між поїздами.

Тимчасові зміни в русі київського метро: 1-2 січня скорочуються інтервали між поїздами.

Зміни в графіку руху київського метро

Керівництво Київського метрополітену повідомляє про тимчасові зміни в графіку руху поїздів на всіх трьох лініях 1 та 2 січня 2026 року. Ці зміни пов’язані з прогнозованим зменшенням пасажиропотоку в ці дні.

1 січня в ранкову годину «пік» інтервал руху поїздів становитиме 3–4 хвилини. Після завершення години «пік» та впродовж дня час очікування поїзда становитиме близько 5–6 хвилин.

Нововведення в Київській міській електричці

2 січня поїзди курсуватимуть з інтервалом 3–4 хвилини протягом усього дня, зокрема в ранкові та вечірні години «пік». 3 та 4 січня діятимуть звичні графіки руху поїздів вихідного дня – 6–7 хвилин.

Крім того, Київська міська електричка запроваджує нову систему купівлі квитків. Відтепер їх не продаватимуть безпосередньо в поїзді, а пасажири повинні придбати квиток перед входом на платформу, як у метро, трамваях чи автобусах. На станціях відправлення також буде посилений контроль при вході, а розʼїзні касири виконуватимуть функцію перевіряючих.

Ці зміни покликані зробити систему оплати в Київській міській електричці більш зрозумілою та звичною для пасажирів. Вони є частиною поступового переходу до єдиних стандартів оплати в громадському транспорті столиці.