Лукашенко обговорив з Путіним можливість проведення «Мінськ-3» для врегулювання конфлікту на Донбасі

Лукашенко обговорив з Путіним можливість проведення «Мінськ-3» для врегулювання конфлікту на Донбасі

Лукашенко пропонує Путіну «Мінськ-3» для врегулювання війни в Україні

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко під час зустрічі з російським президентом Володимиром Путіним у Бішкеку (Киргизстан) запропонував посередництво Білорусі у переговорах щодо війни в Україні. Про це повідомляє провладне білоруське інформагентство BELTA.

Лукашенко заявив, що Мінськ готовий знову стати майданчиком для мирних переговорів, як це було у 2014-2015 роках.

«Якщо у вас буде бажання повернутися до Мінська знову, ми завжди готові», – запевнив самопроголошений президент Білорусі.

Білоруський диктатор поскаржився Путіну, що Захід дорікає йому за співпрацю з Москвою.

«Коли вони починають про це говорити, я їм запитую: “Ви що, не знали, що ми не просто рідні люди? У нас юридично обґрунтовані дії. Ми ж союзники”», – похвалився своєю вірністю Лукашенко.

Нагадаємо, Лукашенко раніше заявляв, що Білорусь не втягуватиметься у війну в Україні.

Історична довідка
Мінські угоди були підписані у 2014-2015 роках за участі представників України, Росії, ОБСЄ та самопроголошених “ДНР” і “ЛНР”. Вони передбачали припинення вогню, відведення важкого озброєння та проведення політичних реформ на Донбасі. Однак угоди так і не були виконані, а конфлікт на сході України тривав.